Sotva skončil tradiční Stockfest, pustil se Petr Kletečka do pořádání další velké hudební akce – podzimního seriálu čtyř koncertů v havlíčkobrodském klubu OKO s názvem GOLDEN_EYE.HB 2018.

Tento nový projekt navazuje na doprovodný program Podzimního knižního veletrhu Rock for book,“ vysvětluje pořadatel, který letos na podzim přiláká do Havlíčkova Brodu špičku nejen domácí rockové scény.

Sérii čtyř koncertů odstartuje ve čtvrtek 27. září speciálním vystoupením Miloš Meier s programem Drumming Syndrome. „O kvalitách bubeníka kapely Dymytry a doprovodného tria Michala Pavlíčka svědčí jeho aktuální zářez, účast na podzimním evropském turné Konstantinose Karamitroudise (Guse G.), kytaristy proslaveného zejména působením v kapele Ozzy Osbourne“ představuje první akci Petr Kletečka.

Další zastávky koncertního seriálu přivedou do brodského klubu Michala Prokopa s kapelou Framus Five (5. října) a Michala Pavlíčka, Kamila Střihavku a další špičkové muzikanty soustředěné v Supergroup.cz (19. října). Koncertní seriál uzavře 2. listopadu koncert americké jižanské kapely Skinny Molly s frontmanem Mike Estesem (ex-Lynyrd Skynyrd), která při své evropské tour poprvé zavítá na Vysočinu.

Na příští léto pak Petr Kletečka s organizačním týmem  chystá už 24. ročník festivalu Stock Dobrohostov. „Opět bude třídenní a uskuteční se v termínu 16. – 18. srpna 2019. V příštím roce současně oslavíme 20 let pořádání akce na letním parketu v Dobrohostově. Při této mimořádné příležitosti vystoupí největší legenda českého bigbítu, kapela Olympic,“ prozrazuje Kletečka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *