Přestože je Anna Holasová nejmladší kandidátkou v nadcházejících komunálních volbách do havlíčkobrodského zastupitelstva, už nyní má za sebou celou řadu úspěchů a její názory jsou pevné a neměnné.

Narodila se v Havlíčkově Brodě počátkem nového tisíciletí a teprve v červenci oslavila osmnácté narozeniny. Anna Holasová studuje na Střední uměleckoprůmyslové škole Jihlava – Helenín ve čtvrtém ročníku obor design interiéru a bytových doplňků. Za sebou má celou řadu projektu, tím největším je bezpochyby návrh atria Domova pro seniory Velké Meziříčí, který čeká na svou realizaci. „Tento projekt pro mě byla velká výzva, v podstatě jsem se tím ujistila, že jsem se vydala správným směrem. Dále bych se chtěla věnovat buď dřevostavbám nebo designu nábytku,“ říká Anna.

Anna Holasové hrála dříve závodně volejbal, chodila do skauta a na ZŠ V Sadech zpívala v pěveckém sporu Oříšek. „Bohužel jsem všechny tyto aktivity musela kvůli škole a každodennímu dojíždění do Jihlavy přerušit,“ vysvětluje a tím, že škola a s ní související aktivity jí zabírají většinu času. Věnuje se například kreslení a fotografování. Optikou svého oboru se dívá i na město a jeho fungování. „Líbí se mi opravené centrum města, těším se i na stavbu na místě bývalého dětského hřiště v parku Budoucnost. Bude moderní, funkční a navíc citlivě zasazená do okolní zeleně,“ potvrzuje Holasová.

Anička pochází z velké rodiny, je prostřední z pěti sourozenců. „Mám dva mladší bratry a starší dvojčata – sestru a bratra,“ uzavírá s úsměvem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *