Už v pátek 5. a v sobotu 6. října 2018 se uskuteční komunální volby do Zastupitelstva města Havlíčkův Brod. Rádi bychom vám představili jednotlivé kandidáty, osobnosti ve svých oborech, které najdete na kandidátce KDU-ČSL.

Havlíčkobrodské kandidátky by se daly charakterizovat různě. Jedna je plná mladých lidí, druhá by se dala nazvat „podnikatelé sobě“, třetí naopak sází prakticky jen na dělníky a další patří do minulého století.

Naše kandidátka se od ostatních v mnoha věcech odlišuje:

● Věkový průměr má sice podobný jako ostatní, ale na rozdíl od ostatních má mladé lidi na předních místech. Netvoří jen stafáž!

● Máme nejmladší kandidátku ze všech kandidujících stran – studentku designu interiéru a bytových doplňků Annu Holasovou.

● Máme druhého nejstaršího kandidáta – uměleckého kováře Jana Herolda.

● Řada kandidátů a kandidátek působí v občanské společnosti. To naši kandidátku drtivě odlišuje od ostatních.

Dvacet našich kandidátů působilo, či stále působí v různých občanských sdruženích, spolcích apod., kde se bez nároků na odměnu věnují volnočasovým aktivitám dětí, pomoci seniorům či handicapovaným nebo zvelebování našeho města. Na kandidátce máme několik trenérů mládeže, někteří naši kandidáti se věnují charitě, Vít Vodrážka zachraňuje kulturní památky, Jan Kletečka vede dětský pěvecký sbor Oříšek. O kulturní vyžití Broďáků se stará Petr Kletečka a Jakub Baloun – produkční Klubu OKO, který pořádal kulturní akce dobrovolně tak dlouho, až se mu to stalo zaměstnáním.

S některými kandidáty jste se mohli seznámit na našich webových stránkách www.brodvdobrychrukou.cz, kompletní kandidátku najdete pod tímto textem.

Pokud pro Vás tito lidé pracují spolehlivě spousty let ve všech možných oborech, věřte, že pro Vás budou spolehlivě pracovat i v zastupitelstvu města. Dejte nám svůj hlas!

Děkujeme!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *